vacuum

Porady

Praktyczne zalety plastikowych pojemników

sałatka z pomidorów z pompką próżniową

Każda pani domu doskonale wie, jak bardzo irytujące może być szybkie tempo, w jakim wędliny ulegają procesowi psucia. Często zdarza się, że żywność kupiona dzisiaj, na drugi dzień nadaje się wyłącznie do wyrzucenia. Jakie są tego przyczyny i jak można poradzić sobie z tym problemem? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Czytaj więcej

Praktyczne zastosowanie próżni

filet w pojemniku

Zakupy robione pod wpływem impulsu nie dotyczą jedynie butów czy torebek. Równie często zdarza się, że wychodząc do sklepu z pustym żołądkiem, kupujemy „wszystko jak leci”. A co później? Kilogramy zmarnowanej żywności, której nasi domownicy nie zdążyli zjeść, lądują w koszu na odpadki. Rozwiązanie tego problemu jest niezwykle proste i, co najważniejsze, skuteczne.

Czytaj więcej

Zapomnij o marnowaniu żywności

marnująca się żywność

Najczęstszą przyczyną psucia się żywności jest jej niewłaściwe przechowywanie. Złe nawyki, które w sobie wyrobiłyśmy, podpowiadają nam, żeby zapasy jedzenia „upychać” na każdej wolnej przestrzeni lodówki, co jest ewidentnym błędem. Jak zatem można uchronić się przed marnowaniem jedzenia? Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad.

Czytaj więcej

Pojemniki kuchenne – must have każdej pani domu

makaron, jajko i deska do krojenia

Są pewne przedmioty, które z całą pewnością powinny stanowić obowiązkowy element wyposażenia każdej kuchni, jednak często zostają pominięte podczas kompletowania wyposażenia. Należą do nich pojemniki kuchenne. Jakie praktyczne zalety mają pojemniki do przechowywania żywności i przypraw? Przekonajmy się.

Czytaj więcej

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ